Зеленський зробив заяву про винищувачі F-16: “Чекаємо, як моя мама на мене після школи“

Автор: Леся Ловіцька

Володимир Зеленський зробив заяву щодо надходження в Україну винищувачів F-16. Президент поіронізував над затримкою та наголосив, що літаків все одно буде недостатньо.

Зеленський зробив заяву про винищувачі F-16: “Чекаємо, як моя мама на мене після школи“ - today.ua

Український гарант висловив сподівання про те, що винищувачі F-16, які обіцяли міжнародні партнери, прибудуть до нас уже влітку. За словами Зеленського, Київ потребує щонайменше 128 одиниць. Глава держави емоційно висловився про проблеми, пов'язані із почтачанням.

"Знаєте, ми завжди чекаємо. Як моя мама чекала на мене після школи, і я завжди знаходив причину прийти пізніше. Це те ж саме, але набагато серйозніше", - зазначив Володимир Зеленський під час виступу в Інституті Рональда Рейгана.

За словами президента, РФ щоденно використовує у війні проти України близько 300 літаків. А у нас є проблема з датами та кількістю винищувачів, які мають передати союзники. Причому мова йде про десятки, а не про сотні.  Поки чисельність не стане відповідною, зрівнятися з російськими окупантами у небі буде складно.

Популярні зараз

В Україні летять у прірву ціни на заміські будинки: експерти назвали причину

В Офісі президента повідомили, як змусити Росію завершити війну в Україні

В Україні унормують мінімальний та максимальний вік для керування автомобілями

Українським сім'ям з дітьми виплатять грошову допомогу до 40 тис. грн: названо умови отримання

Зеленський зробив заяву про винищувачі F-16: “Чекаємо, як моя мама на мене після школи“

Нагадаємо, що США можуть погодитися на передачу бойових літаків F-16, за умови, що їх не використовуватимуть для ударів по російській території. У Канаді під час саміту G7 заявили про надання допомоги у підготовці військових пілотів з України. Решта країн підтвердили готовність долучитися до навчальної програми.

Данія, Нідерланди та Бельгія повідомили, що передадуть літаки Україні. Наразі перша група українських льотчиків завершила навчання у США, а Данія вже підготувала 50 фахівців з обслуговування F-16.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У лютому 2024 року стало відомо, що винищувачі F-16 мали з'явитися в Україні у червні цього року.

Раніше Зеленський зробив заяву щодо планів Путіна. Президент України наголосив, що російський диктатор прагнув швидко окупувати Харків.