Зеленський прокоментував перспективи виходу на кордони 1991 року

Автор: Корнєєв Ігор

Президент України Володимир Зеленський зараз перебуває у Вашингтоні, де бере участь у Саміті НАТО. Також він відповідає на запитання журналістів, одне із яких стосувалося перспектив повернення всіх українських територій під контроль Києва.

Зеленський прокоментував перспективи виходу на кордони 1991 року - today.ua

Зеленський виступив в Інституті Рональда Рейгана, де поспілкувався зі світовою пресою. Один із журналістів запитав українського лідера, чи все ще стоїть перед ЗСУ завдання вийти на кордони 1991 року.

Президент України прямо не відповів на запитання, але дав зрозуміти, що такий результат війни є для нашої країни безальтернативним.

Популярні зараз

В Україні летять у прірву ціни на заміські будинки: експерти назвали причину

В Офісі президента повідомили, як змусити Росію завершити війну в Україні

В Україні унормують мінімальний та максимальний вік для керування автомобілями

Українським сім'ям з дітьми виплатять грошову допомогу до 40 тис. грн: названо умови отримання

"Коли ви говорите про територію, то ви повинні розуміти, що нам потрібно насамперед рятувати людей і державу. І ми не члени НАТО, у нас немає такої "парасольки". Нам потрібно, щоб Путін програв. Ми не хочемо, щоб він був на нашій території, тому що в будь-якому разі - це заморожений конфлікт. І це питання років, коли він знову прийде з вторгненням, а він це зробить", – заявив Володимир Зеленський.

Також він наголосив на важливості спільних зусиль світових демократій для досягнення миру на засадах Статуту ООН та принципів територіальної цілісності держав. Зеленський повідомив, що найближчими місяцями буде підготовлено другий Саміт миру "щоб світ натиснув на Путіна, щоб зупинити війну".

Зеленський прокоментував перспективи виходу на кордони 1991 року

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зазначимо, що підсумки першого подібного заходу виявилися більш ніж сумнівними. За швейцарським самітом не було ніяких дієвих рішень світової спільноти, які б змусили російського диктатора Володимира Путіна задуматися про доцільність продовження агресії щодо України.

Нагадаємо, про те, навіщо проводиться Саміт миру і яких результатів Україна хотіла б досягти, за тиждень до його початку пояснив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.