Як перестати заїдати стрес: фітнес-тренер поділилася ефективною технікою

Автор: Ольга Березовська

Багато людей починають вживати більше їжі в періоди стресу. Це часто призводить до набору зайвої ваги, а саму тривожність їжа знімає ненадовго. Тому фітнес-тренер пропонує замінити чергову трапезу корисною для емоційного здоров'я вправою.

Як перестати заїдати стрес: фітнес-тренер поділилася ефективною технікою - today.ua

Український фітнес-тренер Аніта Луценко активно ділиться корисними порадами у своєму Інстаграм-акаунті. І в одній із нових публікацій спортсменка вирішила обговорити проблему заїдання стресу. За її словами, той факт, що людина їсть, коли відчуває негативні емоції, це абсолютно нормально.

"Так ми намагаємося зняти з себе стрес, тому що знаємо, що це спрацює. Сьогодні подруга написала, що не вивезла і купила багет і слопала його. Все норм. Починаючи їсти ми переключаємо нашу симпатичну нервову систему ( стрес- адреналін) на парасимпатичну ( розслаблення і спокій) - це нормально", - поділилася Аніта.

Однак тренер все ж таки радить жінкам, які не хочуть набрати зайву вагу через частий стрес, спробувати перемикатися по-іншому. Луценко розповіла, що допомогти відволіктися від негативу та тривоги може техніка під назвою "Лимон".

Популярні зараз

В Україні летять у прірву ціни на заміські будинки: експерти назвали причину

В Офісі президента повідомили, як змусити Росію завершити війну в Україні

В Україні унормують мінімальний та максимальний вік для керування автомобілями

Forbes повідомило про масштабну атаку росіян з використанням гольф-карів під Куп'янськом

Як перестати заїдати стрес: фітнес-тренер поділилася ефективною технікою

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Для цього потрібно зручно сісти та покласти руки на коліна долонями вгору. Після заплющити очі і уявити, що на одній із рук лежить лимон. Аніта каже, що треба повільно стиснути пальці, уявляючи, як із плоду "видавлюється" сік. Після того, як уявний лимон буде повністю вичавлений, потрібно розслабити руку і повторити вправу з другою рукою.

Пропонуємо також кілька лайфхаків, які допоможуть швидко розслабитися та заснути у спекотну літню ніч.