Відключення світла посиляться: в Укренерго повідомили про збільшення обмежень

Автор: Ольга Березовська

11 липня в Україні частіше відключатимуть світло. В Укренерго заявили, що енергосистема країни переживає складний період, який лише посилила аномальна спека, тож українцям доведеться зіткнутися зі збільшенням обмежень.

Відключення світла посиляться: в Укренерго повідомили про збільшення обмежень - today.ua

Висока температура повітря в українських містах спричинила зростання споживання електроенергії. Справа в тому, що в спекотні дні люди частіше включають кондиціонери та іншу техніку для охолодження приміщень. Внаслідок цього в Україні змушені збільшити кількість відключень світла, про що повідомили на офіційній сторінці Укренерго на Фейсбук.

У повідомленні пояснили, що через аномальну спеку в Європі та Україні зокрема посилився дефіцит енергії в системі. У компанії наголосили, що це призвело до збільшення обсягів відключень світла

"Сьогодні, 11 липня, обленерго застосовують обмеження споживання протягом усієї доби. З 16:00 до 23:00 – для компенсації дефіциту енергії в системі будуть задіяні чотири черги відключень, а решта годин – три черги", - йдеться у повідомленні від Укренерго .

Популярні зараз

В Україні летять у прірву ціни на заміські будинки: експерти назвали причину

В Офісі президента повідомили, як змусити Росію завершити війну в Україні

В Україні унормують мінімальний та максимальний вік для керування автомобілями

Forbes повідомило про масштабну атаку росіян з використанням гольф-карів під Куп'янськом

Відключення світла посиляться: в Укренерго повідомили про збільшення обмежень

У Диспетчерському центрі енергетичної компанії зазначили, що сьогоднішній показник споживання електроенергії на 7% вищий, ніж днем раніше. Тому 11 липня планується здійснювати імпорт із Польщі, Словаччини, Румунії, Молдови та Угорщини.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Українські енергетики вкотре звернулися до українців із проханням економити електроенергію, коли за графіком є світло. Це допоможе енергосистемі, яка серйозно постраждала від російських атак.

Нагадаємо, що синоптики прогнозують і подальше підвищення температури повітря найближчим часом.