В Україні почали виробляти власні далекобійні дрони: що це означає для фронту

Автор: Марченко Любов

Україна розпочала серійний випуск далекобійних дронів власного виробництва. Вони здатні вражати цілі у глибокому ворожому тилу.

В Україні почали виробляти власні далекобійні дрони: що це означає для фронту - today.ua

Про це повідомив генеральний директор Укроборонпрому Герман Сметанін в ексклюзивному інтерв’ю, яке він дав виданню АрміяInform.

За словами очільника Укроборонпрому, ці далекобійні дрони розроблені українськими фахівцями, і вони здатні вражати цілі, розташовані у радіусі 1000 кілометрів. Тобто ними можна вразити ціль у глибокому російському тилу.

Крім того, Герман Сметанін розповів, що в Україні вже налагоджено масове виробництво FPV-дронів. Масштабувати це виробництво, зокрема, вдалося і завдяки налагодженню співпраці підприємств та спеціалістів вітчизняної «оборонки» з невеликими приватними підприємствами.

Популярні зараз

В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович

У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

"Чималий внесок зробили наші підприємства, які налагодили тісну співпрацю з приватниками та допомогли їм масштабувати виробництво", – поділився Сметанін.

В Україні почали виробляти власні далекобійні дрони: що це означає для фронту

Він також розповів, що українська оборонна галузь навчилася бути гнучкою, що дозволяє їй швидко втілювати нові розробки, доводячи їх від стадії креслень до стадії серійного виробництва. Почасти це вдалося, як не парадоксально, завдяки такому потужному ворогу як Росія. Адже українцям , які не мають ані такого потужного виробничого, ані такого людського потенціалу, доводиться застосовувати усю свою винахідливість і природну кмітливість, щоб знайти, у чому ми можемо переграти ворога.  

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Ми стали більш нелінійними та інноваційними. Росія має величезні ресурси та надпотужну промисловість, тому сліпо копіювати її підхід немає жодного сенсу. Ми змушені бути більш гнучкими та винахідливим. Свого часу Давид зрозумів, що боротися із Голіафом методами самого ж Голіафа — хибна ідея. У підсумку він обрав ту зброю, яка могла принести перемогу, та вміло застосував її", - поділився директор Укроборонпрому.

Нагадаємо, в Європі оголосили багатомільйонний тендер на виробництво FPV-дронів для ЗСУ.

Головне