У НАТО зробили прогноз щодо термінів закінчення війни в Україні

Автор: Корнєєв Ігор

На Саміті НАТО у Вашингтоні один із високопосадовців Північноатлантичного альянсу дав прогноз щодо термінів завершення російсько-української війни. На його думку, немає передумов до того, що одна зі сторін зможе здобути перемогу у найближчій перспективі.

У НАТО зробили прогноз щодо термінів закінчення війни в Україні - today.ua

Кореспондент "Голосу Америки", який знаходиться у Вашингтоні, зумів поспілкуватися з чиновником НАТО. За умов анонімності він повідомив, що Росії вистачить ресурсів на кілька років, щоб продовжувати цю війну.

"Зрештою, ми всі маємо бути готові продовжувати підтримувати Україну навіть після 2025 року. Ми всі дуже добре розуміємо, і, як ми вже говорили протягом тривалого часу, це не конфлікт, який вірогідно незабаром закінчиться", - сказав представник військового блоку.

Він заявив, що Росія перевела економіку на воєнні рейки. Це матиме серйозні наслідки для неї в майбутньому, проте зараз російське суспільство приймає запропоновані умови. Отже, ресурсів для війни в Україні у Кремля вистачить мінімум на три-чотири роки, вважає інсайдер "Голосу Америки".

Популярні зараз

В Україні летять у прірву ціни на заміські будинки: експерти назвали причину

В Офісі президента повідомили, як змусити Росію завершити війну в Україні

В Україні унормують мінімальний та максимальний вік для керування автомобілями

Forbes повідомило про масштабну атаку росіян з використанням гольф-карів під Куп'янськом

Від союзників України це вимагатиме кілька років великих зусиль для забезпечення озброєнням та боєприпасами країни, що відражає агресію.

Зазначимо, що оголошення Росії країною-спонсором тероризму, а також виключення її з ООН могло б істотно вплинути на її союзників і насамперед Китай. Однак політичної волі світової спільноти для цього кроку недостатньо.

У НАТО зробили прогноз щодо термінів закінчення війни в Україні

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Українське суспільство також починає тверезіше оцінювати перспективи військового конфлікту. Якщо у жовтні минулого року у перемозі нашої країни не сумнівався 91% респондентів, то на травень 2024 року цей показник скоротився до 85%.

У Німеччині також розуміють, що підтримка України вимагатиме більше ресурсів, ніж це здавалося на початок року. Міністр оборони ФРН Борис Пісторіус запросив у Мінфіну додаткові 4 млрд євро для закупівлі озброєнь для ЗСУ.