В Україні дедалі жорсткішими стають графіки відключення електроенергії. Проте, як з'ясувалось, вони діють не всюди і не для всіх. В українських містах є немало "оазисів", де світло є завжди. Відключень світла немає подекуди на цілих вулицях та навіть в окремих мікрорайонах.
Очевидно, такі "білі" квартали є у кожному місті. Зокрема, на таку несправедливість скаржиться одна із жительок Ужгорода. Жінка залишила свій коментар з цього приводу у Facebook-акаунті прем'єр-міністра Дениса Шмигаля.
В її публікації йдеться про діяльність Закарпаттяобленерго. Містянам незрозуміло, за якими критеріями окремі будинки та навіть вулиці зараховуються до розряду критичних, в яких завжди цілодобово є світло.
"Ця структура у найзахіднішому регіоні України розділила людей на "чорних" і "білих". Порівняно із 2022-2023 роками кількість тих, кого вони підключили до так званих безлімітних черг, зросла в рази. На сьогодні практично половина Ужгорода або приєднана до критичної інфраструктури, або за "дякую" уникає відключень. Це цілі вулиці та мікрорайони", - пише жінка.
Популярні зараз
У 2025 році у всіх українських школярів буде безкоштовне харчування
В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
Але це ще не так дратувало би решту жителів столиці Закарпаття, якби не той факт, що через велику кількість споживачів, яким взагалі не відключають світла, іншим його відключають надовше.
"Їхні споживані ліміти навішують на іншу частину містян, які повинні перебувати без електроенергії значно довше, ніж потрібно", - скаржиться авторка коментаря.
А крім того, енергокомпанія не дотримується нею ж складених графіків. Особливо це стосується відновлення електропостачання. Через це дорогоцінні періоди зі світлом виявляються коротшими на пів години, а то й на цілу годину, каже дописувачка.
Нагадаємо, українцям доведеться навчитися жити за графіками своїх обленерго. Адже відключення світла в Україні триватимуть не один рік.