Російські окупанти захопили нові території на фронті, - ISW

Автор: Леся Ловіцька

Стало відомо про просування російських окупантів на фронті. Ворожа армія тисне на Донбасі, щоб вийти на адміністративні корони двох областей України – йдеться про Донеччину та Харківщину. Стало відомо, що противнику вдалося захопити нові території.

Російські окупанти захопили нові території на фронті, - ISW - today.ua

Загарбники просуваються під Покровськом та Торецьком. Про це повідомили у новому звіті аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW).

Донецька область

Зазначено, що росіяни досягли певного успіху на Торецькому напрямку та дісталися до південних околиць міста Нью-Йорк. У напрямку Покровська також зафіксовано повільне просування рашистів.

Російські військкори заявляють про окупацію Яснобродівки, але українське керівництво не підтверджує цю інформацію. Експерти ISW назвали чотири населені пункти, біля яких росіяни дійсно мають успіхи — Новоолександрівка, Воздвиженка, Новоселівка Перша та Євгенівка.

Популярні зараз

В Україні летять у прірву ціни на заміські будинки: експерти назвали причину

В Офісі президента повідомили, як змусити Росію завершити війну в Україні

В Україні унормують мінімальний та максимальний вік для керування автомобілями

Forbes повідомило про масштабну атаку росіян з використанням гольф-карів під Куп'янськом

Аналітики українського проєкту DeepState заявили, що окупантам вдалося захопити окупували селище Євгенівку за 20 км від Покровська та просунутися біля селища Юр’ївка на Торецькому напрямку. Генштаб поки не коментував ці дані.

Раніше війська ЗСУ РФ окупували селище Восход та село Сокіл Покровського району.

Російські окупанти захопили нові території на фронті, - ISW Російські окупанти захопили нові території на фронті, - ISW

Харківська область

Аналітики описали ситуацію, спираючись на повідомлення військкорів РФ та заяви ЗСУ. Зазначено, що росіянам вдалось перетнути річку Вовчу. Ворог просунувся біля агрегатного заводу. Ситуація у Вовчанську залишається вкрай напруженою. На сході Харківської області його підрозділи могли просунутись біля сіл під Лиманом та Куп'янськом.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також в Інституті заявили, що рашисти планують хочуть продовжувати наступ на Харківському напрямку, ігноруючи великі втрати та відсутність прогресу. Підтверджено будівництво ворожих укріплень на півночі від обласного центру.

Раніше президент України Володимир Зеленський повідомив про план російського диктатора Володимира Путіна швидко окупувати Харків.