Українцям пообіцяли покращення ситуації зі світлом: стало відомо, коли відключень поменшає

Автор: Ольга Березовська

В Україні, на жаль, ситуація з енергосистемою є досить складною. Тому українцям часто вимикають світло. Але, за словами експерта, найближчим часом це може змінитися.

Українцям пообіцяли покращення ситуації зі світлом: стало відомо, коли відключень поменшає  - today.ua

Українська енергосистема серйозно постраждала внаслідок багатьох ракетних ударів російських військ по об'єктах критичної інфраструктури. Багато з них зруйновані, інші ж знаходяться на ремонті. Це призвело до дефіциту та регулярних відключень. Але директор енергетичних програм Центру Разумкова дав позитивний прогноз з цього приводу.

Володимир Омельченко виступив в ефірі телеканалу "Київ24" та поділився власною думкою щодо енергетичної ситуації в Україні. Експерт вважає, що вже незабаром українці можуть очікувати на покращення картини з відключеннями світла.

"Дефіцит електроенергії, на мій погляд, триватиме ще десь днів 10, а потім потроху зменшуватиметься. Буде спадати спека, планується виведення з експлуатації одного атомного енергоблоку, можливо покращиться ситуація на ТЕЦ та ГЕС. Тому з кінця липня, початку серпня можна на менші відключення чекати", - зазначив Омельченко.

Популярні зараз

В Україні летять у прірву ціни на заміські будинки: експерти назвали причину

В Офісі президента повідомили, як змусити Росію завершити війну в Україні

В Україні унормують мінімальний та максимальний вік для керування автомобілями

Українським сім'ям з дітьми виплатять грошову допомогу до 40 тис. грн: названо умови отримання

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Водночас експерт наголосив, що покращення ситуації з електроенергією можливе лише за умови, що росіяни не завдадуть чергового удару по енергетичній інфраструктурі України.

Нагадаємо, що в Укренерго повідомили про збільшення кількості обмежень подачі електроенергії через серйозний дефіцит, який посилився через аномальну спеку.